English
پيشگيري مهمتر از درمان است . رسالت انجمن مخاطره شناسي ايران بررسي نسبت خطر ؛ پيشبيني و پيشگير آن است .
اطلاعات تماس
 
تلفن: 81032236 021
نمابر: 86037081 021
آدرس دبیرخانه: تهران - خيابان کریم خان زند- ابتدای خیابان دکتر عضدی(آبان شمالی)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبایی-طبقه سوم صندوق پستی: 6561-14155
پست الکترونیکی: Hazardology@yahoo.com
کد پستی: 1597633141
مشاهده خبر
طوفان فلورانس؛ تعداد کشته‌‌ها به ۵ نفر رسید

از جمله قربانیان این طوفان یک مادر و کودک بودند که سقوط یک درخت روی خانه‌شان در شهر ویلمینگتون در کارولینای شمالی باعث مرگ آنها شد. پدر این کودک که در اثر این حادثه زخمی به بیمارستان منتقل شده است.

یکی دیگر از قربانیان این تندباد یک زن است که در اثر سکته قلبی فوت کرده است. سقوط درختان و بسته شدن مسیرهای رفت و آمد به آمبولانس اجازه نداد به موقع به خانه وی برسد. دو نفر دیگر نیز که یکی از آنها یک مرد ۷۸ ساله بود و سعی داشته ژنراتور خانه‌اش را به کار بیاندازد نیز در اثر این تندباد کشته شده اند.

امدادگران موفق شدند ده‌ها نفر را که در هتلی گیر افتاده بودند نجات دهند و به دستور مقامات بیش از یک و نیم میلیون نفر از ساکنان کارولینای جنوبی و شمالی مجبور شده اند فوری خانه هایشان را ترک کنند.

طوفان فلورانس از جمله طوفان‌های درجه سه در مقیاس پنج درجه ای است اما با رسیدن به خشکی قدرت آن به یک درجه کاهش می یابد.

به گفته مقامات هواشناسی این تندباد تا دو روز آینده نیز قدرت کافی برای تخریب دارد و احتمال ریزش بارانهای شدید بسیار بالاست.

تاریخ انتشار: 1397/06/24 - 22:48
شناسنامه انجمن

 

"انجمن مخاطره شناسي ايران"

به منظور گسترش، پيشبرد و ارتقاي علمي مخاطره شناسي و توسعه كيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پ‍ژوهشي در زمينه هاي مخاطره شناسي تشكيل شد.